Direct naar de contentDirect naar de footer
3 nachten Voorjaarspecial
3 nachten Voorjaarspecial
Nachten

3 nachten Voorjaarspecial

Wilt u extra genieten van het voorjaar? Boek dan nu met voordeel!

Wanneer de eerste narcissen verschijnen, weet je hoe laat het is… De lente komt eraan! En daar worden wij nóg vrolijker van! Het heerlijke seizoen waarin de natuur na de knusse winter weer opbloeit en de temperatuur begint toe te nemen.

Tip: Wij hebben ook 7-versnellingen fietsen en E-bikes te huur, u kunt deze online reserveren of bij de receptie.


  • Arrangement tarieven zijn op basis van beschikbaarheid in maart, april en mei. De Voorjaarsspecial is gebaseerd op de vanaf-prijs, de korting is reeds in de prijs doorberekend.
  • Wanneer u een baby meeneemt, plaatsen wij hiervoor een babybedje op de kamer voor €15,- per nacht. Indien u dit niet wenst, kunt u bij de reservering aangeven dat u deze zelf voorziet.

Belangrijke informatie

  • Parkeren is gratis bij Hotel Harderwijk
  • Prijzen zijn exclusief 1,60 toeristenbelasting p.p.p.n.
  • Inclusief ontbijt
  • Gratis in het hotel
  • Inchecken vanaf 14:00 uur
  • Uitchecken tot 12:00 uur
  • Annuleren kan kosteloos tot 12 uur op de dag van aankomst. (Afwijkende voorwaarden kunnen van kracht zijn bij suites & arrangementen)

Let op: dit arrangement is beperkt beschikbaar.

Is uw gewenste datum niet meer beschikbaar? Selecteer dan een andere datum.

Let op: dit arrangement is beperkt beschikbaar.

3 nachten Voorjaarspecial

Dit arrangement bevat:
  • 3 x een overnachting in een luxe kamer
  • 3 x ontbijtbuffet
  • Gratis annuleren tot 24 uur voor aankomst
De geselecteerde datum is niet beschikbaar voor het gekozen verblijf
De geselecteerde datum is niet beschikbaar
De geselecteerde datum is niet beschikbaar voor uw opgegeven reisgezelschap of verblijfsperiode
Vanaf
269,50
per persoon
Kosteloos annuleren (Uitzondering van non-refundables & early birds)

Hotel Harderwijk op de Veluwe

Hotel Harderwijk ligt in de Veluwse bossen dichtbij de A28. Met moderne vergaderzalen, luxe hotelkamers en suites een ideale locatie voor zowel gezinnen als zakelijk gasten.
Reviewz
Gemiddelde score:
8,9
3501 beoordelingen
ECA
Hotel Harderwijk op de Veluwe 
Prettig,vrolijk ogend ,ontspannen hotel

Hotel Harderwijk is voor ons een heel fijn hotel. Er heerst een prettige sfeer m.n. Door de vele (kunst) boeketten die vrolijk ogen. Het terras en de ruimte ernaast met het kleurrijke behang zijn plaatsen waar het goed toeven is . Ook de zelfservice en de bestellingen met q code zijn gebruiksvriendelijk. Ontbijt is goed verzorgd en rijkelijk voorzien van van alles.

TripAdvisor

Impressie van Hotel Harderwijk op de Veluwe